Mūsų komanda

Į užsakovų verslą žiūrime atidžiai ir rūpestingai, kaip į savąjį, todėl optimalų Jūsų projekto įgyvendinimą užtikrins mūsų darbuotojų patirtis ir kompetencija: aukščiausio lygio sertifikatai, kvalifikaciniai įgūdžiai ir nuolatinis jų tobulinimas.
 

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Siūlome nuolatinį darbą pastolių montuotojams darbui Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje .
Privalumai: patirtis, aukštalipio pažymėjimas, VCA sertifikatas, SCC sertifikatas.

Nori prisijungti prie mūsų kolektyvo? Siųsk savo CV: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba skambink telefonu: 
+370 528 39675
 
Atsakysime tik mus sudominusiems kandidatams.
 
 
 
 
 
Informuojame, kad kandidatų į darbuotojus pateikti asmens duomenys bus tvarkomi, saugomi ir naudojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Kandidatų į darbuotojus pateikti asmens duomenys UAB “BALTIJOS PASTOLIAI” (juridinio asmens kodas 110791037, registruotos įmonės adresas Elektrinės g. 21A, LT-26108 Elektrėnai) bus tvarkomi darbuotojų atrinkimo į tam tikras pareigas įmonėje tikslu. Informuojame, kad kandidatai į darbuotojus turi teisę susipažinti su UAB “BALTIJOS PASTOLIAI” tvarkomais jų asmens duomenimis, sužinoti, kaip jie yra tvarkomi, pateikti papildomos informacijos apie save, papildyti arba ištaisyti nurodytus neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ar pareikšti nesutikimą, kad UAB “BALTIJOS PASTOLIAI” tvarkytų tokius duomenis, jeigu šie asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai ir / ar nesąžiningai. Čia nurodytomis teisėmis kandidatai į darbuotojus gali pasinaudoti kreipdamiesi į UAB “BALTIJOS PASTOLIAI” elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 528 39675.

© 2019 Baltijos Pastoliai / Baltic Scaffolding

Veiklos raktažodžiai: pastoliai, pastolių nuoma, pastolių montavimas, pastolių demontavimas, pastolių montuotojai, statybiniai pastoliai, fasadiniai pastoliai, moduliniai pastoliai, pastolių kaina, saugus darbas su pastoliais, pastoliai Lietuva, scaffolding Lithuania.